CEO Mesajı

Coca-Cola Sistemi’nde satış hacmine göre 5. büyük şişeleyici konumuna ulaşan Coca-Cola İçecek, her geçen yıl daha başarılı ve daha değerli bir şirket haline gelmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz coğrafyada operasyonel verimliliği arttırmak için yaptığımız yatırımlar büyüme için bize sağlam bir zemin sağlıyor. Daha verimli üretim süreçleri ve geliştirilmiş ticari uygulamalar ile işimizin etkinliğini artırarak her geçen yıl güçlü büyüme elde ediyoruz.

Operasyonel etkinliğe ve verimliliğe odaklanıırken aynı zamanda tüketicilerimizi anlamaya büyük önem veriyoruz. Ticari yeteneklerimizi geliştirmek için tüketici taleplerini, tercihlerini ve eğilimleri yakından izliyor; yeni markaları, tatları ve paket alternatiflerini piyasaya sunarak ürün portföyümüzü genişletiyoruz. Genişlettiğimiz ürün portföyü, tüketicilerin ürünlerimize erişimini kolaylaştırmak için yaptığımız çalışmalar ve etkinlik bazlı pazarlama faaliyetleri ile hem gazlı hem de gazsız içecek kategorilerinde büyüyoruz. Sürekli daha iyi icra etme arayışımız, tüm bölgede pazar payımızı geliştirmeye ve satış hacmimizin artışını desteklemeye devam ediyor.

İşimizin her aşamasında verimlilik ve inovasyona olan bağlılığımız yalnızca başarılı finansal sonuçlara ulaşmamızı sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda çevreye ve paydaşlarımıza olan katkımızı artırmamıza da olanak sağlıyor.

Geçmiş yıllarda yakaladığımız önemli ivmeden hareket ederek CCİ’yi heyecan verici bir geleceğe özenle hazırlıyoruz. Kısa bir süre önce, önümüzdeki olağanüstü büyüme fırsatlarını hayata geçirecek bir yol haritası ortaya koyan "2020 Vizyon ve Strateji Belgesi"ni açıkladık. CCİ’nin 2020 vizyonu, sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan örnek bir içecek şirketi olmaktır. Heyecan verici bir gelecek yaratma yolunda; Ticari Liderlik, insan Kaynakları ve Organizasyon, Tedarik Zinciri, Operasyonel Mükemmellik ve Sürdürülebilirlik konularında hedeflerimizi belirledik ve temel stratejik önceliklerimizi tanımladık.

Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız, her zaman olduğu gibi, 2020 yolculuğumuzun en önemli oyuncuları olacaklar. Gösterdikleri büyük çaba, bağlılık ve destek için kendilerine en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Burak Başarır CEO
×
Websitemizi ziyaretiniz esnasında çerez kullanmıyoruz. Kişisel verilerinizin kullanımı hakkında bilgi almak için KVKK Aydınlatma Metinini inceleyebilirsiniz.